درآستانه فرا رسیدن روز زن مراسم تجلیل از بانوان فعال در عرصه های ورزش و بسیج در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برگزار شد .

همزمان با فرا رسیدن روز زن طی مراسمی از بانوان فعال در عرصه های ورزش و بسیج در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تجلیل بعمل آمد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ؛محمد جهانتیغی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استا از برگزاری مراسم تجلیل از بانوان فعال در عرصه های ورزش و بسیج با حضور حجت الاسلام طباطبایی امام جمعه مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک زاهدان،کارشناس امور بانوان وجمعی از بانوان شاغل در اداره کل و مراکز خبر داد .
جهانتیغی افزود : حضرت فاطمه زهرا مصداق الگوی تمام عیارایثار و فداکاری بود و زنان مسلمان ایران با الگو قرار دادن ایشان توانستند با حضور حماسی خود در دوران انقلاب شکوهمند اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و دیگر عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی، معنای نوینی را از زن مسلمان در پیش روی جهانیان آشکار کنند.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه بانوان نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می دهد پیشرفت و موفقیت آنها در عرصه های مختلف سبب افزایش سرمایه اجتماعی ، ترغیب دیگر بانوان و تربیت نسل فرهیخته می شود عدالت اجتماعی و توسعه پایدار اتفاق خواهد افتاد.
حجت الاسلام طباطبایی نیز با اشاره به کرامتهای وجودی حضرت زهرا (س)بیان داشت : ازدواج آسمانی و بدور از تجمل گرایی آن حضرت ،حجاب و پرهیزکاری و نیز محبوبیت ایشان در نزد پروردگار و پیامبر از مهمترین کرامتهای این بانوی دوعالم است .
گفتنی است در پایان همکاران دستها را برای شفای عاجل تمامی بیماران علی الخصوص همکاران بیمار در استان و سازمان بالابردند و دعا کردند وعلاج آنها را از درگاه ایزد تعالی مسئلت کردند و نیز به همراه مدیرکل کنار سفره هفت سین اداره کل عکس یادگاری گرفتند .

6 1 2 3 4 5