برگزاری مراسم تجلیل از کارشناسان همراه و مدال آوران تیم های اعزامی استان به هفدهمین دوره مسابقات المپیادملی مهارت

از کارشناسان همراه و مدال آوران تیم های اعزامی استان به مرحله کشوری هفدهمین دوره مسابقات المپیادملی مهارت طی مراسمی در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تجلیل و قدر دانی شد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ محمد جهانتیغی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان از برگزاری مراسم تجلیل از کارشناسان همراه و مدال آوران تیم های اعزامی استان به هفدهمین دوره مسابقات المپیادملی مهارت با حضور مهرداد جهاندیده مدیرکل اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان ، محمدرضا سراوانی مدیرکل بهزیستی استان و مربیان و کارشناسان اداره کل خبر داد.
جهانتیغی ضمن تاکید بر ضرورت همکاری اعضای تیم ملی مسابقات مهارت با رقابت کنندگان جدیدالورود افزود : همکاری اعضای تیم ملی مسابقات مهارت که دارای مقام هستندبه عنوان کارشناس برای رقابت کنندگان جدیدالورود بسیار اثربخش خواهد بود چرا که آنها در صحنه های ملموس و عینی ان مسابقات حضورداشته اند .
وی ادامه داد : آقایان رضا کیخواه و مصطفی اکبری دو تن از نخبگان مهارتی استان در رشته های ساخت و تولید تیمی هستند که به مرحله نهایی اردوهای آماده سازی چهل و چهارمین مسابقات جهانی مهارت که درشهر ابوظبی برگزار خواهد شد راه یافته اند .
جهانتیغی تصریح کرد : با توجه به موفقیت های جوانان برمند استان در مرحله کشوری مسابقات ملی مهارت بررسی چالشهای اجرایی و مشکلات موجود در روند برگزاری دوره هفدهم این مسابقات به نحوی که در اجرای دوره هجدهم شاهد ارتقای کیفیت و جایگاه بالاتر رقابت کنندگان باشیم ضروری است .
مهرداد جهاندیده مدیرکل اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان نیز دراین مراسم گفت : برای حمایت از مدال آوران المپیاد کشوری در استان مباحث تشکیل تعاونی نخبگان و مخترعان و طرح های اشتغال زایی زود بازده و نیز ارائه تسهیلات مورد نیاز نخبگان مهارتی به طور جد درحال پیگیری است .
شایان ذکر است در پایان این مراسم مدیران کل ادارات بهزیستی و تعاون ،کارو رفاه اجتماعی کنار سفره هفت سین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان عکس یادگاری گرفتند .

photo_2017-03-18_10-20-57 photo_2017-03-18_10-21-05 photo_2017-03-18_10-21-15 photo_2017-03-18_10-21-23