دیدار عیدانه مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با همکاران اداره کل و مراکزدر نخستین روزهای کاری سال ۱۳۹۶

همزمان با نخستین روزهای سال ۹۶ که به عنوان اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال نامگذاری شده است، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ضمن دیدار با کارکنان شاغل در اداره کل و مراکز سال نو را به آنها تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ محمد جهانتیغی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در این دیدار با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی در ادامه راهبردهای استراتژیک خود، امسال را سالِ اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری کردند، گفت: تاکید مضاعف معظم له بر جهت گیری مردم و مسئولان به سمت اقتصاد مقاومتی و نامگذاری سال ۹۶ به نام تولید و اشتغال بار مسئولیت های سازمان آموزش فنی و حرفه ای را سنگین تر از سابق کرده است .
جهانتیغی افزود : نامگذاری سال به تولید و اشتغال نوید بخش برداشتن گام های اساسی در جل معضلات ناشی از بیکاری است و فرهنگ استفاده از تولیدات ملی تنها راهگشای ایجاد اشتغال در کشور خواهد بود و هیچ کشوری در جهان بدون پرورش دادن انسان های ماهر و داشتن کار توسعه نیافته است .
وی تصریح کرد : آمارها گویای ان است که گردشگری در استان بین ۳۰ تا ۵۰ درصد رشد داشته و این مهم زمینه ساز ایجاد فرصتهای شغلی بسیاری برای جوانان استان خواهد بود و ضروی است تا برنامه ریزی های مناسب برای استفاده بهینه ازاین فرصت ها صورت گیرد .
شهریاری معاون آموزش ، پژوهش و برنامه ریزی استان نیز بیان داشت : رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانات خود با صراحت بر لزوم استفاده از تولیدات ملی در راستای ایجاد اشتغال پایدار تاکید نمودند و در همین راستا نیاز است تا با تکیه بر همدلی همکاران شعار تولید ملی و اشتغال تحقق یابد .

photo_2017-04-03_11-45-18 photo_2017-04-03_11-45-00