معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال یکی از ابعاد مهم ایجاداشتغال مهارت آموزی است

محمد امین سازگارنژاد، رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور صبح روز پنجم فروردین ماه و در اولین روز شروع  کاردر سال  ۱۳۹۶ با کارکنان خود دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور،در این مراسم که با حضور معاونین، مدیران و جمعی از کارکنان برگزار شد،سازگار نژاد ضمن عرض تبریک سال ۱۳۹۶ ، سالی نیکو برای کارکنان در سایه الطاف الهی را خواستار شد.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، ابراز امیدواری کرد: با همت و پشتکار مضاعف در سالی که از سوی مقام معظم رهبری سال ” اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ” نامیده شده است،بتوانیم با محوریت قرار دادن اشتغال و مهارت آموزی موفق عمل کنیم.

وی،بیان داشت: در سال جاری با نظر به تأکیدات مقام معظم رهبری ،دغدغه اشتغال هر ایرانی، ایجاب می نماید، مهارت آموزی به عنوان یکی از ارکان اشتغال سرلوحه  کار قرار گیرد.

سازگارنژاد، به لزوم ایجاد مشاغل جدید، ارائه مهارت آموزی نوین، انتقال مهارت به نیروی جویای کار اشاره و افزود:امیدواریم در سال نو علی الرغم همه محدودیت ها بتوانیم رسالت خود را در مهارت آموزی به خوبی به انجام برسانیم.

وی حمایت و پشتیبانی کارکنان از اهداف سازمان و از مدیران ذیربط را یکی از ارکان موفقیت در امر مهارت آموزی نامید.

رئیس سازمان ،برای همکاران خود در خانواده سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ، آرزوی روزهایی خوب توأم با آرامش و آسودگی کرد و از خدواند منان برای آنان همت عالی در همه ابعاد زندگی را خواستار شد.

شایان ذکر است در پایان این دیدار کارکنان در جمعی صمیمانه و در کنار سفره هفت سین با ریاست سازمان لحظات آغازین شروع کار خود در سال ۱۳۹۶ را ثبت و ماندگار کردند.