پیام تسلیت مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای سیستان وبلوچستان به مناسبت شبهای قدر

پیام تسلیت مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای سیستان وبلوچستان به مناسبت شبهای قدر

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای سیستان وبلوچستان محمد جهانتیغی مدیر کل  آموزش فنی وحرفه ای استان  ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و طلب دعای خیر از مردم عزیز تسلیت خود را به مناسبت شهادت امیرالمومنین علی (ع) و ایام پربرکت شب های قدر صادر کرد. متن پیام بدین شرح است:

 

 

آنگاه که صدای اذان در گوش مردم خفته شهر کوفه می پیچید ، تمام زمین و زمین آرزو داشتند از حرکت بایستند . چرا که بزرگ مرد تاریخ بشریت لحظه به لحظه به محراب معراج خداوندی نزدیک تر می شد و پرندگان صدای ناله سر می دادند و آسمان شهر در فراغ علی (ع) خون گریه می کرد . در همان حال او حتی بر قاتل بی شرم و کافر خود ندای گذشت و مهربانی سر می داد و با تمام وجود فریاد می زد :

 

” فزت و رب الکعبه “

اینک که در شب‌های پر برکت قدر بار دیگر توفیق عبادت و بندگی و بهره‌گیری از معنویات خوان گسترده الهی نصیب همه بندگان شده، با یاد بزرگ‌مرد تاریخ علی (ع) زیر باران رحمت “لیله القدر” می‌ایستیم تا جان‌هایمان تطهیر شود و شاید به مضمون قدر که می‌گویند از هزار ماه برتر است دست‌یابیم گرچه ما را بر عظمت و شناسایی آن راهی نیست.
اینجانب ضمن قبولی طاعات و عبادات همه همکاران ارجمند   و همشهریان عزیز  در لیالی قدر، سالروز شهادت حضرت علی ابن ابی طالب(ع) را تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال توفیق رهروی هرچه بیشتر از منویات آن امام همام را طلب می‌نمایم.