برگزاری مراسم اختتامیه و اهداء دیپلم مربیگری بین المللی توسط اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی تهران

برگزاری مراسم اختتامیه و اهداء دیپلم مربیگری بین المللی توسط اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی تهران

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، مراسم اختتامیه و اهداء دیپلم مربیگری بین المللی توسط اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار شد.

بنا بر این گزارش، طبق دستور محمد امین سازگارنژاد معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور مبنی بر توسعه تعاملات بین المللی و انعقاد تفاهم نامه سه جانبه بین سازمان، اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی تهران و اتاق بازرگانی اتریش (WIFI) وابسته به اتحادیه اروپا  و در راستای اجرائی شدن تفاهم نامه فوق ، دوره های آموزش تربیت مربی بزرگسالان  با روش LENA برگزار شد.

این گزارش می افزاید: این دوره با حضور مربی بین المللی مطابق با استانداردهای آموزشی WIFI  اتریش برگزار شد که ۴ نفر از مربیان و کارشناسان مرکز تربیت مربی و اداره کل تهران در دوره های مذکور شرکت نمودند.

بنا بر این گزارش: مراسم اختتامیه و اهداء دیپلم مربیگری بین المللی پس از اتمام این دوره ها با حضور موسوی ، معاون آموزش سازمان، طهرانیان مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران ، مدیر بازرگانی سفارت اتریش ، عندلیبی مدیر کل آموزش اتاق بازرگانی و روسای تشکل های صنفی و نمایندگان اعضای اتاق و شرکت کنندگان در دوره های آموزشی ، در محل اتاق بازرگانی برگزار شد.

لازم به ذکر است گواهینامه های اعطا شده در این دوره ها دارای ارزش بین المللی بوده و دارندگان این گواهینامه ها مجوز ارائه و برگزاری دوره آموزشی مربوطه در سراسر اروپا را خواهند داشت.