آئین اختتامیه طرح تابستانی غنی سازی اوقات فراغت فرزندان کارکنان اداره کل و مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان برگزار شد .

آئین اختتامیه طرح تابستانی غنی سازی اوقات فراغت فرزندان کارکنان اداره کل و مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ آئین اختتامیه طرح تابستانی غنی سازی اوقات فراغت فرزندان کارکنان اداره کل و مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان با حضور مدیرکل و روسای مراکز برگزار گردیدو در این مراسم کودکان و نوجوانان شرکت کننده در طرح به شعرخوانی و سخنرانی پرداختند .
محمد جهانتیغی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای در این آئین ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان به میهن اسلامی گفت: نسل جدید نیازهای متفاوتی دارند و استفاده بیش از حد آنها از تکنولوژی آنها را از بازیها و بروز خلاقیت باز میدارد .
وی ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان طرح غنی سازی اوقات افزود : امسال نقطه قوت قوت برگزاری طرح اوقات فراغت فرزندان همکاران این است که ما توانستیم به اهداف از پیش تعیین شده دست یابیم که این مهم با تلاش همکاران فعال دراین عرصه محقق شد.
حجت الاسلام طباطبایی پیش نماز اداره کل نیز دراین آئین بیان داشت : اگر از فرزندان خود غافل شویم و پاسخگوی نیازهای آنها نباشیم برای یافتن پاسخ و رفع نیازهای خود به افراد نا اهل مراجعه خواهند کرد و از راه اصلی غافل میشوند پس طرح غنی سازی اوقات فراغت در راستای رفع نیازهای کودکان بسیار مفید خواهد بود .
گفتنی است درحاشیه این مراسم از مربیان ، فرزندان و کادر اجرایی برگزارکننده طرح غنی سازی اوقات فرافت با اعطای لوح تقدیر تجلیل و قدر دانی شد .