برگزاری کلاس طرح تابستانی عکاسی حرفه ای با مشارکت مرکز علمی کاربردی فنی و حرفه ای سراوان و کمیسیون بانوان فرمانداری این شهرستان

دوره کلاس طرح تابستانی عکاسی حرفه ای با مشارکت مرکز علمی کاربردی فنی و حرفه ای سراوان و کمیسیون بانوان فرمانداری این شهرستان برگزارشد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ، امرا رئیس مرکز علمی کاربردی فنی وحرفه ای شهرستان سراوان از برگزاری دوره عکاسی به عنوان طرح تابستانی با مشارکت مرکز علمی کاربردی فنی و حرفه ای سراوان و کمیسیون بانوان فرمانداری این شهرستان در راستای توانمند سازی مهارتی جوانان و نیز غنی سازی اوقات فراغت دانشجویان خبر داد .
امرا افزود : دورہ مذکور برای علاقمندان به هنرعکاسی با استفاده از اساتید مجرب و صاحب نظر در مرکز علمی کاربردی به مدت دو هفته برگزار شد و با استقبال گسترده علاقمندان قرار گرفت .
وی تصریح کرد : همکاری و هم افزایی مرکز علمی وکاربردی فنی و حرفه ای در راستای تحقق بخشیدن به اهداف سازمان آموزش فنی و حرفه ای است و منجر توان افزایی مهارت آموختگان و در نتیجه ایجاد اشتغال پایدار با تکیه بر توانمندی های افراد خواهدشد .