بازدید دانش آموزان و معلمان دبیرستان دخترانه فاطمیه شهرستان زهک از کارگاههای مهارتی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران این شهرستان

دانش آموزان و معلمان دبیرستان دخترانه فاطمیه شهرستان زهک از کارگاههای مهارتی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران این شهرستان بازدید کردند .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ حلیمه محمدی صادق سرپرست مهارتی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان زهک در تشریح این خبر گفت : در راستای اشاعه فرهنگ مهارت آموزی دانش آموزان و معلمان دبیرستان دخترانه فاطمیه شهرستان زهک از کارگاههای مهارتی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران این شهرستان بازدید کردند و از نزدیک با نحوه فعالیت ، رشته ها و دوره ها و ظرفیت های کارگاهی آشنا شدند .
طی این بازدید از تمامی کارگاههای آموزشی مرکز بازدید بعمل آمد ومربیان محترم به شرح توضیحاتی در خصوص دوره های آموزشی, طول دوره آموزشی, ساعت استاندارد,…. پرداختند.
خانم محمدی صادق نیز در خلال این بازدید بیان داشت : فراگیری یک مهارت وکار برای هر دانش آموز ضروری است ودر کنارآموختن دروس مدرسه,در فراگیری حرفه های مورد نیاز جامعه نیز کوشا باشید تا براحتی جذب بازار کار شوید واز مدرک گرایی پرهیز نمایید
گفتنی است در پایان مقرر گردید با همکاری مرکز خواهران ومسئولین محترم دبیرستان, دوره های کوتاه مدت و دوره کارآفرینی برای دانش اموزان اجرا گردد.