مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان و هیات همراه با جمعی از فرماندهان سپاه سلمان دیدار و گفتگو کرد .

درراستای اجرایی نمودن تفاهمنامه همکاری وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و ستادمشترک نیروهای مسلح مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان وهیات همراه با جمعی از فرماندهان سپاه سلمان دیدار و گفتگو کرد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ محمد جهانتیغی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در تشریح این خبر گفت : با هدف اجرایی نمودن تفاهمنامه مذکور نشست مشترکی با حضور آقایان پوراحمدیان و سارانی معاونین اجرایی و تربیت و آموزش سپاه سلمان و نیز کارشناسان واحد آموزش اداره کل برگزار شد ومباحثی از قبیل شناسایی نیازها و علائق سربازان برای برنامه ریزی برگزاری دوره های مهارتی طرح و بررسی گردید .
جهانتیغی افزود : مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه درارتقاء بهره‌وری دوره خدمت وظیفه عمومی بسیار موثر است و به سربازان کمک میکند تا از دوسال خدمت مقدس سربازی به بهترین نحو استفاده نمایند و پس از پایان این دوره بدون سرگردانی در احراز شغل با مهارتهای فراگرفته شده برای خود اشتغالزایی کنند .
وی تصریح کرد : سربازان بنابر علاقه خود در ساعاتی از روز که توسط ستاد کل نیروی های مسلح برنامه ریزی خواهد شد تحت آموزش های فنی و حرفه ای و مهارتی قرار می گیرند و پس از پایان خدمت مقدس سربازی، کارت صلاحیت حرفه ای دریافت می کنند که آنها را به بازار کار و اشتغال پایدار متصل خواهد کرد .