جلسه بررسی عملکرد ارزیابی فضای عمومی در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان برگزار شد .

در راستای بررسی عملکرد کسب رتبه نخست ارزیابی فضای عمومی توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان جلسه ای در سالن کنفرانس این اداره کل برگزار گردید .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ محمد جهانتیغی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ضمن تبریک به همکاران برای کسب رتبه نخست ارزیابی فضای عمومی ، عدد ۸۷/۶ رتبه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در ارزیابی فضای عمومی در بین ادارات فنی و حرفه ای سراسر کشور برطبق مستندات ارائه شده راحاکی از همت و اتحاد همکاران در انجام وظایف محوله دانست .
جهانتیغی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کلیه کارشناسان و مربیان در کسب این موفقیت بزرگ بیان داشت : برطبق فرمایش رسول اکرم حضرت محمد مصطفی (ص)در انجام همه امورتان با نیت نیک وارد شوید حتی در خواب و خوراک و نیت نیک در کارها منجر به نتیجه نیک میشود .
وی تصریح : در سالهای گذشته با تلاش همکاران رتبه نخست ارائه آموزشهای مهارتی درسکونتگاه های غیررسمی و رتبه دوم توانمند سازی زنان آسیب دیده را بدست آوردیم که ماحصل این تلاشها ردیفهای بودجه در لوایح دولت به عنوان آموزش حاشیه شهرو توانمند سازی بانوان آسیب دیده اجتماعی بوده است .
جهانتیغی خاطرنشان کرد : از دیگر توفیقات بدست آمده طرح توسعه مهارت آموزی در سواحل مکران و تخصیص بودجه هایی خاص این مناطق و نیز توفیقاتی در شورای اقامه نماز و ستاد امربه معروف و نهی از منکر و نیز آموزشهای مهارتی در حوزه زندان و معتادان بهبود یافته است .
وی اظهار داشت : علی رغم موفقیت ها و توفیقات بدست آمده ارائه آموزشهای مهارتی در بخش روستایی نیازمند همت بیشتری از طرف مربیان است چرا که بیش از ۵۰ درصد جمعیت استان سیستان و بلوچستان در روستاها ساکن هستند بر همین اساس انتظارات از عملکرد روستایی بیشتر است و تلاش بیشتری را میطلبد البته در کنار تلاشها مشوق هایی را نیز در نظر گرفته ایم .
آقایان شهریاری و حسن زهی معاونین آموزش و پژوهش و مالی و پشتیبانی هم در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای همکاران در کسب رتبه نخست ارزیابی فضای عمومی بر ضرورت مستند سازی فعالیتها و برطرف ساختن نقاط ضعف تاکید کردند .
خانم خلیقی مهر کارشناس ارزیابی و عملکرد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اظهار داشت : همه ساله موضوع بازرسی فضای عمومی واحد های اجرایی تابعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به عنوان یکی از مهمترین اولویت های کاری وزارت متبوع توسط بازرسان مربوطه اجرا میشود که خوشبختانه امسال در ارزیابی های صورت گرفته برطبق مستندات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان موفق به کسب رتبه نخست بین ادرات آموزش فنی و حرفه ای کل کشور و نیز سازمان های تابعه در استان گردید .
روسای مراکزشهدای وحدت ، مرکز تخصصی شماره ۲ زاهدان و شهرستان های چابهار ، زابل ، زهک ، نیکشهر نیز کسب رتبه تخست ارزیابی فضای عمومی بین ادارات فنی و حرفه ای کشور توسط اداره کل را مرهون شیوه مدیریت مدیر کل در ایجاد فضای صمیمی و توام با احترام در بین همکاران عنوان کردند .
گفتنی است در پایان این نشست روسای مراکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران ، شهدای وحدت و IT زاهدان به نیابت از تمامی روسای مراکز در سراسر استان از زحمات مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان با اعطای هدایایی تجلیل کردند .