بازدید نماینده شرکت خودرو سازی سایپا از کارگاه های اتومکانیک مرکز آموزش فنی وحرفه ای شماره یک جهت اجرای دوره های مشترک

نماینده شرکت خودرو سازی سایپا از کارگاه های اتومکانیک مرکز آموزش فنی وحرفه ای شماره یک جهت اجرای دوره های مشترک بازدید کرد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ علیرضا سرگزی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک زاهدان با اعلام این خبر گفت : در راستای گسترش همکاریهای فی ما بین نماینده شرکت خودرو سازی سایپا از کارگاه های اتومکانیک مرکزبازدید و بر احیاء همکاری ها در حوزه مکانیک خودرو تاکید کرد .
سرگزی افزود : در خلال این بازدید مباحثی در خصوص راه اندازی مجدد طرح مشترک سایپا و آموزش فنی و حرفه ای ، آموزش مربیان فنی و حرفه ای در تمام زمینه های مورد نیاز ، استفاده از تعمیرگاه های مجازسایپا توسط مربیان و کارآموزان مراکز آموزش فنی و حرفه ای ، استفاده از قطعات داغی شرکت سایپا و برگزاری کلاسهای تئوری و عملی آموزش فنی و حرفه ای در کارگاه های شرکت سایپا طرح و بررسی شد .
وی تصریح کرد : آموزش های مهارتی متناسب با بازار کار و خواسته های صنایع با هدف ترویج وارتقا فرهنگ مشتری مداری، ارتقاء دانش فنی و مهارت‌های شغلی ، ایجاد انگیزه‌ شغلی افراد و شناسایی کمبودهای آموزشی فنی و مهارتی و همچنین ایجاد فرصت مناسب جهت تبادل اطلاعات حرفه‌ای بین کارشناسان سایپا و مربیان فنی و حرفه ای تنظیم و ارائه می شود .