در راستای تفاهم نامه منعقده توسط شرکت مدیران خودرو صورت گرفت؛ در فاز نخست، پنج مرکزآموزش فنی و حرفه ای کشور تجهیز و به روزرسانی شد

در راستای تفاهم نامه منعقده توسط شرکت مدیران خودرو صورت گرفت؛
در فاز نخست، پنج مرکزآموزش فنی و حرفه ای کشور تجهیز و به روزرسانی شد

 

در راستای اجرای تفاهم نامه منعقده، مرحله نخست تجهیز و به روزرسانی مراکز آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با همکاری شرکت مدیران خودرو صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، علی موسوی، معاون آموزش این سازمان ضمن ابراز خرسندی از اجرای تفاهم نامه همکاری آموزشی سازمان و شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو گفت: اولین مرحله ارسال تجهیزات به پنج مرکز آموزش فنی و حرفه ای کشور انجام شده است.

بنا براین گزارش، موسوی در مراسم اولین مرحله از تجهیز مراکز آموزشی سازمان  آموزش فنی و حرفه ای کشور با قطعات و مجموعه های اهدایی شرکت مدیران خودرو اظهار داشت: امیدواریم تا پایان سال جاری بتوانیم حدود ۱۰ مرکز  آموزش فنی و حرفه ای را تجهیز کنیم.

معاون آموزش سازمان با اشاره به اینکه تجهیز مراکز آموزش فنی و حرفه ای بر اساس اولویت بندی در دستور کار قرار گرفته است، گفت: بر این اساس در مرحله اول تجهیزات به استان های اصفهان، آذربایجان شرقی، مازندران، فارس و خراسان رضوی ارسال شد.

وی افزود: همچنین تعداد ۱۴ نفر از مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از آموزش های تخصصی اتومکانیک و برق خودرو را در مرکز آکادمی آموزش شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو کسب کردند.

 

مدیر عامل شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو اعلام کرد:

تا پایان سال ۱۳۹۷ تعداد ۳۲ مرکز آموزش فنی وحرفه ای کشور تجهیز و به روزرسانی می شود

در ادامه قادری، مدیر عامل شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو گفت: شرکت مدیران خودرو به عنوان سومین شرکت خودرو سازی در کشور، رویکرد توسعه، بهینه سازی در خدمات پس از فروش را در دستور کار قرار داده است.

قادری مدیر عامل شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو تأکید کرد: این جریان امروز به میزانی از اهمیتی برخوردار است که سال ۱۳۹۶ در شرکت مدیران خودرو به عنوان سال خدمات پس از فروش نام گذاری شده است.

وی افزود: در حال حاضر شرکت مدیران خورو با در نظر گرفتن سه شاخص سرعت، مدیریت خدمات و اجرای تعمیرات در حوزه تعمیرگاهی تلاش دارد تا  اهدافی که در جهت توسعه و بهبود وضعیت خدمات پس از  فروش ترسیم نموده  را اجرایی کند.

مدیر عامل شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو اظهار داشت: طبق تفاهم نامه ای که با سازمان آموزش فنی و حرفه ای منعقد شده، تا پایان سال ۱۳۹۷ تعداد ۳۲ مرکز آموزش فنی و حرفه ای را تجهیز خواهیم کرد.