معرفی سرپرست جدید اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان توسط مدیرکل سابق این اداره کل

طی جلسه ای محمد جهانتیغی مدیر کل سابق آموزش فنی و حرفه ای استان سرپرست جدید اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان را معرفی کرد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ طی جلسه ای که با حضور معاونین ، رؤسای مراکز زاهدان و مسئولین واحد ها در این اداره کل تشکیل شد، ضمن تقدیر و سپاسگزاری از خدمات محمد جهانتیغی مدیرکل سابق ، مهرداد جهاندیده طی حکمی از رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به سمت سرپرستی این اداره کل منصوب شد.
محمد جهانتیغی مدیرکل سابق اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ضمن عرض تسلیت به مناسبت بروز ضایعه دردناک کشتی سانچی و شهادت تنی چند از هموطنان عزیزمان در تشریح این خبر گفت : نگاه ما به فعالیتهای این مجموعه از بدو ورود تا این لحظه نگاه جهادی و رو به جلو بوده است و روحیه تعامل با بدنه سیستم , همکاران و سایر دستگاه ها منجر به کسب توفیقات گسترده ای شده است .
وی تصریح کرد : در حال حاضر ۲۴ مرکز آموزشی فعال در استان داریم و ۵ مرکز علمی و کاربردی در کنار ما به ارائه خدمات مشغولند . گسترش آموزشهای مهارتی در روستاها و حاشیه شهر ها از مهمترین اولویت های آموزشی ما بوده که در این خصوص به همت مربیان سخت کوش موفقیت های بزرگی از جمله رتبه تخست ارائه آموزشهای مهارتی در حاشیه شهر در کل کشور است .
جهانتیغی خاطر نشان کرد : این مجموعه برای حرکت رو به جلو و بالنده خود خود مدیری از دل خود را نیاز مند است چرا که چنین مدیری با نقاط ضعف و قوت و مشکلات و فرصت های پیش رو آشناست و بالندگی مجموعه را حفظ خواهد کرد .
جلیل شهریاری معاون آموزش پژوهش و برنامه ریزی اداره کل نیز در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بی دریغ مدیرکل در طول سالهای خدمت بیان داشت : نگاه توسعه گرا به بخش خصوصی منجر به گسترش دامنه فعالیت های آموزشی در این بخش شده وهمچنین همکاری های ما در بخش های آسیب دیدگان اجتماعی ، دانشگاه و سازمان های مردم نهاد زمینه ساز ورود افراد به بازار کار شده است .
وی ادامه داد : نگاه انسانی مدیرکل به مجموعه و برخورد انسانی ایشان با همکاران منجر به ایجاد انگیزه و بروز خلاقیت در افراد مجموعه شده و بستر سازی استفاده از ظرفیت های موجود علی رغم تنگناهای فراوان را فراهم کرده است .
آقایان حسن زهی معاون مالی و پشتیبانی و سارانی رئیس کانون انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد نیز در این جلسه از خدمات ارزنده مهندس جهانتیغی برای اشاعه فرهنگ مهارت آموزی و توانمند سازی جوانان استان تقدیر تشکر بعمل آوردند .
مهرداد جهاندیده سرپرست آموزش فنی و حرفه ای استان ضمن قدر دانی از زحمات مهندس جهانتیغی در این نشست اظهار داشت : حضور این حقیر در سمت سرپرستی این اداره کل تکلیفی بود که بر طبق ضوابط نظام اداری به من واگذار شده است و افتخار خدمت در آن را یافته ام .
وی ادامه داد : وزارت تعاون که مجموعه آموزش فنی و حرفه ای نیز از دستگاه های تابعه آن است در حوزه اجتماعی بزرگترین مجموعه دولتی از لحاظ ارائه خدمات اجتماعی است از همین رو تلاش و همت بیشتری را در حل مشکلات و معضلات اجتماعی از جمله بیکاری میطلبد .
در پایان جلسه سرپرست جدید اداره کل به همراه مدیرکل سابق از واحد های ستادی اداره کل جهت آشنایی با همکاران و محیط اداری بازدید بعمل آوردند .