تاکید بر اهتمام ویژه در اجرای برنامه های گرامیداشت دهه فجر

تاکید بر اهتمام ویژه در اجرای برنامه های گرامیداشت دهه فجر
رئیس شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان بر لزوم برنامه ریزی و اهتمام ویژه دستگاههای تابعه وزارت متبوع در اجرای برنامه های گرامیداشت دهه مبارک فجر تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده در نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که پیش از ظهر امروز در اداره کل فنی و حرفه ای استان برگزار شد افزود: با توجه به در پیش بودن ایام الله دهه فجر و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، نیاز است تا نسبت به اجرای منسجم برنامه های مصوبی که به دستگاهها ابلاغ خواهد شد برنامه ریزی شود.
وی همچنین با اشاره به بازنشستگی مدیرکل فنی و حرفه ای استان گفت: تلاش ها و خدمات آقای جهانتیغی در ارتقاء جایگاه سازمانی در سطح ملی و استانی ستودنیست.
جهاندیده اظهار امیدواری کرد تا به نحو شایسته از تجربیات مدیرکل سابق فنی و حرفه ای استان در پیشبرد اهداف سازمانی استفاده شود.
در این نشست همچنین محمد جهانتیغی مدیرکل سابق فنی و حرفه ای استان ضمن ارائه گزارش خدمات صورت گرفته در طول دوران خدمت در سازمان آموزش فنی و حرفه ای گفت: سیستان و بلوچستان برای رسیدن به توسعه راه زیادی را در پیش دارد و این مهم قطعا در سایه وحدت همه مسئولان رقم خواهد خورد.
در پایان این نشست با اهدای لوح و هدایایی  از سوی مدیران شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان از خدمات محمد جهانتیغی مدیرکل سابق فنی و حرفه ای در طول دوران خدمت در این سازمان تجلیل شد