همزمان با ایام دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی؛ جشن انقلاب اسلامی در سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور برگزار شد

همزمان با ایام دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی؛
جشن انقلاب اسلامی در سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور برگزار شد

 

به همت بسیج سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور جشن انقلاب اسلامی  به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، امروز، هجدهم بهمن ماه سال جاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، این جشن با حضور دکتر سلیمان پاک سرشت، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ورییس این سازمان، معاونین، مدیران کل و کارکنان این سازمان به همت بسیج این سازمان در محل ستاد برگزار شد.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ضمن تبریک سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی در آستانه چهل سالگی، ثمردادن و نتیجه دادن است و همه ما بایستی در راستای تحقق نتایج ثمرات این انقلاب تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه مأموریت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در به نتیجه رسیدن ثمرات و نتایج این انقلاب اسلامی ارائه آموزش های مهارتی فنی و حرفه است، بر نقش کلیدی سازمان در کاهش بیکاری، فقر زدایی و افزایش بهره وری در جامعه تأکید کرد.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه گفت: سرمایه گذاری در مهارت آموزی نقش مهمی در فقرزدایی در جامعه دارد.

دکتر پاک سرشت با بیان اینکه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از منابع انسانی متخصص و از امکانات و تجهیزات آموزشی خوبی برخوردار است گفت: این سازمان در راستای تحقق و رویش نتایج انقلاب اسلامی نقش مهمی دارد.