بیانیه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان به مناسبت یوم ا… ۲۲ بهمن

در آستانه فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن، اداره کل آموزش فنی وحرفه ای سیستان وبلوچستان بیانیه ای صادر کرد.
در این بیانیه آمده است:
«والفجر و لیال عشر و الشفع و الوتر »
انقلاب اسلامی ایران، انفجار نور در جهان ظلمانی مستکبران بود. ملت خداجو، عدالت‌خواه، استقلال‌طلب و استکبار ستیز ایران اسلامی در این انقلاب شکوهمند، با لبیک به مقتدا و رهبر خویش، کاخ ستم و جور وابسته به اجانب را درهم شکست و حکومتی بر پایه احکام اسلامی و رهبری ولایت مطلقه فقیه را بنا نهاد.
اکنون پس از ۳۹ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، نسیم روحبخش بیداری، آگاهی و بصیرت این شجره طیبه الهی در سرتاسر جهان، مشام آزادگان و ستمدیدگان جهان را نوازش می کند و در مقابل، ستمگران سلطه طلب استکبار جهانی و همچنین صهیونیسم، همچون انسان‌های وحشت زده و خزان زده تلاش می‌کند تا نگذارد بهار انقلاب اسلامی تکثیر شود. در حالیکه نقشه‌های پلید دشمنان قسم‌ خورده انقلاب اسلامی، کیان و وحدت و انسجام جامعه اسلامی‌مان‌ را نشانه گرفته و بر آن است تا وحدت و اتحاد میان مسوولان و مردم را با چالش مواجه کند؛ اما مردم همیشه آگاه و در صحنه ایران اسلامی ضمن شناسایی تهدیدات دشمنان، با حضور به موقع و قاطع در صحنه‌های حمایت از انقلاب اسلامی از جمله راهپیمایی ۲۲ بهمن، بار دیگر دشمن را با ناکامی بسیار بزرگ‌تر در اجرایی‌ کردن توطئه‌های پلید خود مواجه می‌سازد.
در پایان ضمن تبریک یوم الله ۲۲ بهمن، از مردم شریف استان دعوت می شود تا با حضور گسترده خود در راهپیمایی این روز بزرگ، برگ درخشان دیگری بر صفحات زرین تاریخ انقلاب اسلامی بیفزایند.