سخنرانی معاون آموزش اداره کل فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان در نمازجمعه شهرستان بمپور در دهمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر

همزمان با دهمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر معاون آموزش اداره کل فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان در نمازجمعه شهرستان بمپوردرباره خدمات دولت در سال تولید ملی و اشتغال سخنرانی کرد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ جلیل شهریاری معاون آموزش اداره کل در شهرستان بمپور با حضور در جمع نمازگزاران این این شهرستان ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر از انقلاب اسلامی ایران با تعبیر انجار نور و بیداری ملت ایران یاد کرد .
شهریاری افزود : بیداری اسلامی که در بین ملت های اسلامی در منطقه شکل گرفته است ناشی از سرایت انقلاب اسلامی به این کشورها و طنین انداز شدن فریاد آزادی در بین مردم این کشورها است .
وی تصریح کرد : انقلاب اسلامی نشآت گرفته از ایمان و دلهای با ایمان مردم است و مشکل استکبارجهانی با انقلاب اسلامی نیز ریشه در این مهم دارد چرا که مردم با جان و دل خود از آرمان های امام راحل دفاع میکنند و برسربیعت با او هستند .
وی درپایان به اقدامات دولت تدبیر و امید برای حل مشکلات معیشتی و تشویق مردم علی الخصوص جوانان جویای کار به فراگیری مهارتها اشاره کرد و خواستار استفاده مردم از آموزشهای رایگان مهارتی در مراکز آموزش فنی و حرفه ای برای حل مشکل بیکاری در استان شد .