با حضور سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان و هیات همراه برگزار شد : جلسه شورای اداری مرکز شهدای وحدت با رویکرد بررسی چالشها و مشکلات موجود

جلسه شورای اداری مرکز شهدای وحدت با رویکرد بررسی چالشها و مشکلات موجود با حضور سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان و هیات همراه برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ جلسه شورای اداری مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهدای وحدت زاهدان با حضور مهندس جهاندیده سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان و هیات همراه در راستای بررسی مشکلات اداری و رفاهی کارکنان مرکز برگزار گردید .
مهرداد جهاندیده در این جلسه ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و تقدیر از زحمات همکاران در مرکز شهدای وحدت اظهارداشت : حل معضل حاشیه نشینی درزاهدان به عنوان یکی از کلان شهرهایی که با این مشکل دست به گریبان است در گرو توانمند سازی مهارتی افراد برای احراز شغل و درآمد زایی است .
وی تصریح کرد : عمده ترین بار مسئولیت در رفع مشکلات سکونتگاه های غیر رسمی بر عهده مراکز فنی و حرفه ای است چرا که توانمند سازی افراد و سوق دادن آنها به سمت درآمد زایی از طریق مهات افزایی ممکن است و همکاران مراکزحاشیه شهربا توجه به مشکلات و موانع موجود در رفع آن از هیچ تلاشی مضایقه نکرده اند .
سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بر ارائه آموزشهای مهارتی درسال پیش رو با رویکرد اشتغال و ارتقای بهره وری در نیروی کارتاکید کرد .
جهاندیده خاطر نشان کرد : بضاعت اندک فنی و حرفه ای متناسب با شرح وظایف وفعالیتهای آن نیست و بر همین اساس دکتر پاک سرشت رئیس سازمان نگاه ویژه ای به استان دارد و اختصاص ۱۷ دستگاه خودرو برای تجهیز کارگاه های اتومکانیک در همین راستا است .
شایان ذکر است در ابتدای جلسه آقای عرب رئیس مرکزآموزش فنی و حرفه ای شهدای وحدت به ارائه گزارش عملکرد در باره تعهدات و اقدامات صورت گرفته و نیز چالشهای پیش روی توسعه آموزشهای مهارتی پرداخت .