همزمان با هفته معرفی مشاغل در مدارس : بازدید دانش آموزان مدرسه فرهیختگان دانش از کارگاه های مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک زاهدان

همزمان با هفته معرفی مشاغل در مدارس دانش آموزان مدرسه فرهیختگان دانش از کارگاه های مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک زاهدان بازدید کردند .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ علیرضا سرگزی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک زاهدان با اعلام این خبر گفت : در راستای بزرگداشت هفته معرفی مشاغل در مدارس ،دانش آموزان مدرسه فرهیختگان دانش با هدف آشنایی با تجهیزات و امکانات کارگاهی ، دوره های آموزشی و بازار کار دوره های مهارتی از مرکز آموزش فنی و حرفه ای بازدید کردند و در مورد رشته های. مکانیک و جوشکاری و درودگری به دانش آموزان توسط معاون ومربیان مرکز توضیحاتی به آنها ارائه شد.
سرگزی افزود : هفته آشنایی با مشاغل فرصت مغتنمی است تا دانش آموزان دوره های مختلف تحصیلی بامشاغل گوناگون و لزوم آنها در جامعه آشنا شوند.
وی تصریح کرد : آشنایی با مشاغل مختلف این امکان را به دانش آموزان می دهد تا متناسب بااستعداد،توانایی،رغبت ،هوش وعلائق خود نسبت به انتخاب رشته تحصیلی مناسب که منجر به انتخاب شغل مورد علاقه آنها می شود ، اقدام نمایند .
گفتنی است هفته اول اردیبهشت ماه هفته معرفی مشاغل در مدارس نام گرفته است .