در راستای حمایت از بخش خصوصی برگزار شد : نشست هم اندیشی سرپرست اداره کل آموزش فنی وحرفه ای سیستان و بلوچستان با مدیر عامل صندوق کارآفرینی استان

در راستای حمایت از بخش خصوصی سرپرست اداره کل آموزش فنی وحرفه ای سیستان و بلوچستان با مدیر عامل صندوق کارآفرینی استان نشست هم اندیشی را برگزار کرد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ مهرداد جهاندیده سرپرست اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان از برگزاری نشست هم اندیشی با صندوق کارآفرینی امید در راستای حمایت از بخش خصوصی و بررسی نحوه استفاده مدیران آموزشگاه های آزاد از تسهیلات کم بهره صندوق کارآفرینی امیدخبر داد .
وی در این نشست اظهار داشت : ارائه تسهیلات حمایتی در حوزه آموزشگاه های آزاد در جهت تقویت و توانمندسازی هرچه بهتر آنها ضروری است .
جهاندیده تصریح کرد : با توجه به دیدگاه صندوق در حمایت از کسب و کارهای خرد با تسهیلات قرض الحسنه تنها کافیست متقاضیان ایده های و فرصت های اشتغال را جدی گرفته و رشد دهند تا با استفاده از این تسهیلات حمایتی صندوق باعث رشد و رونق اقتصادی و کاهش بیکاری در استان شوند .
گفتنی است در این نشست بر ضرورت ایجاد کمته تخصصی مشترک بین آموزش فنی و حرفه ای و صندوق کارآفرینی امید در راستای بررسی شرایط متقاضیات تسهیلات برای معرفی به صندوق کارآفرینی امید تاکید شد .