اعلام نتایج مرحله استانی مسابقات قرآن کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان‌ و بلوچستان

نتایج مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات قرآن ویژه کارکنان اداره کل آموزش فنی وحرفه‌ای استان سیستان و بلوچستان و خانواده‌های آنان اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ احمد سلیمانی، دبیر اجرایی مسابقات قرآن آموزش فنی و حرفه‌ای استان در تشریح این خبر گفت : در این دوره از مسابقات ۴۷ شرکت‌کننده به مرحله استانی راه یافتند که از این تعداد، ۱۴ کارمند آقا، ۱۹ کارمند بانو و ۱۴ نفر نیز از فرزندان و خانواده کارکنان این اداره‌کل بوده‌اند.
وی اظهار داشت : نفرات اول هر رشته در مرحله استانی، جهت رقابت با برگزیدگان استان‌های خراسان جنوبی، کرمان و هرمزگان به مرحله منطقه‌ای که تیرماه امسال برگزار می‌شود، اعزام خواهند شد.
دبیر اجرایی مسابقات قرآن آموزش فنی و حرفه‌ای استان خاطر نشان کرد : هدف از برگزاری این مسابقات، توسعه فرهنگ قرآنی بین کارکنان، خانواده کارکنان و کارآموزان و همچنین تقویت نقش آموزه‌های قرآنی در اصلاح سبک زندگی افراد است.
نفرات برتر هر رشته به شرح ذیل اعلام می‌شود:
رشته صوت و لحن:نفر اول: محمود سارانی ،نفر دوم: محمد یدالله پور،
رشته ترتیل ( آقایان) :نفر اول: نصرالله جامعی ،رشته ترتیل ( بانوان) :نفر اول: فرشته آشوغ ،نفر دوم: صدیقه شیردل ، نفر سوم: نسیم باستان
رشته اذان: نفر اول: کوروش آذرکیش ، نفر دوم: مهدی میردادی ،
رشته مفاهیم (آقایان) :نفر اول: محمود میر، نفر دوم: محمد براهویی نوری ، نفر سوم: جواد کیخا
رشته مفاهیم (بانوان) :نفر اول: فروغ صابر شهرکی ، نفر دوم: بهاره بزرگ‌زاده ،نفر سوم: مریم توان‌پور
گفتنی است، در این دوره از مسابقات دُربی‌بی حسینی، مادر یکی از کارکنان آموزش فنی‌وحرفه‌ای استان که مسن‌ترین شرکت کننده این مسابقات بود، موفق به اخذ بالاترین امتیاز در رشته مفاهیم قرآن کریم شد.