پیام تبریک سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان به مناسبت سالروز فتح خرمشهر

مهرداد جهاندیده سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان با صدور پیامی فرا رسیدن سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر قهرمان را تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ متن این پیام به شرح زیر است :
بسم الله الرحمن الرحیم
خرمشهر را خدا آزاد کرد
فتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس، از قدرتی حکایت می کرد که همت و ایمان رزمندگان اسلام آن را پدید آورد. بی تردید این مهم، یک فصل به یاد ماندنی از حماسه آفرینی مردانی است که با اتکا به قدرت الهی پای به عرصه جهاد نهادند و با نمایش ایمان پولادین خود که برگرفته از تعالیم اسلام ناب محمدی(ص) است، حماسه ای جاوید را رقم زدند که تمامی قدرتمندان متکبر و مغرور جهان را به حیرت وا داشت.
سوم خرداد فرصت مغتنمی است برای بازبینی و بازشناسی تاریخ بلند مقاومت ملت ایران، ملتی که با انقلاب خونین خود راه جدیدی را فرا روی بشریت گشود.
لذا اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای گرانقدر، این مناسبت خاطره انگیز و غرور آفرین را به رزمندگان، جانبازان، آزادگان سرافراز، خانواده معظم شهدا و خاصه به پیشگاه رهبر معظم انقلاب ( مدظله العالی ) تبریک عرض می نمایم .
توفیق روزافزون همه ملت ایران را در پاسداری از آموزه های این حماسه بزرگ و حفظ آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و شهدای عزیز از پروردگار متعال خواستارم.