آموزشهای مهارتی فنی و حرفه ای از آسیب دیدگان اجتماعی حمایت میکند.

معاون اداری وپشتیبانی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان سیستان و بلوچستان در نشست با معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی و رئیس آموزشگاه آزاد پیام بلوچ برحمایت آموزشهای مهارتی فنی و حرفه ای از آسیب دیدگان اجتماعی تاکید کرد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ خان محمد حسن زهی معاون اداری و پشتیبانی اداره کل در نشستی که با حضور خانم میر لاشاری معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی ، آقای ریگی محمود آبادی رئیس آموزشگاه آزاد پیام بلوچ وحسین مرادی کارشناس آموزش ادره کل برگزار شد ارائه اموزشهای مهارتی به آسیب دیدگان اجتماعی را وظیفه ذاتی مجموعه آموزش فنی و حرفه ای استان عنوان کرد .
وی ضمن تاکید بر لزوم توسعه کمی و کیفی سمن ها در استان افزود : با کمک و مشارکت مدیران و مسئولان، صاحبنظران و فعالین اجتماعی درصدد گسترش تعامل با سازمان های مردم نهاد در استان و همچنین نهادینه سازی فرهنگ مشارکت عموم مردم در عرصه های مختلف اجتماعی هستیم.
وی تصریح کرد : با کمک سازمان های مردم نهاد می توان گام های مثبت و ارزنده ای را در راستای کاهش آسیب های اجتماعی ازجمله رفع فقر و بیکاری و حمایت و توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و … برداشت .
ریگی محمود آبادی رئیس آموزشگاه آزاد پیام بلوچ نیز خواستار تعامل با مجموعه اموزش فنی و حرفه ای ستان در راستای توانمند سازی مهارتی بیماران تحت پوشش سرای سمن های سلامت مکران شد چرا که افرادی با بیماریهای خاص ونیازمند کمک و حمایت هستند .