در آستانه اربعین حسینی صورت گرفت: برگزاری مراسم زیارت عاشورا در اداره کل ومرکز آموزش فنی و حرفه ای سیدالشهدا در شهرستان زاهدان

در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) مراسم پرفیض زیارت عاشورا) در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان وبلوچستان ومرکز سیدالشهدا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ همزمان با فرا رسیدن اربعین حسینی و شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدا… الحسین (ع) مراسم پرفیض زیارت عاشورا با مداحی جامعی کارشناس آموزش این اداره کل و با حضور روسای مراکزآموزش فنی و حرفه ای و کارکنان در محل نمازخانه این اداره کل برگزار گردید .
سید محمود طباطبایی امام جماعت این اداره کل ضمن تقدیر و تشکر از عوامل اجرایی برگزاری مراسم اربعین اظهار داشت : اربعین در فرهنگ ما یک جایگاه خاص است و برای اربعین سرتا سرعالم مشکی پوش هستند .
وی افزود : بزرگداشت این روز مهم در تاریخ اسلام همواره نقش ویژه‎ای را در ترویج فرهنگ قیام کربلا داشته و پیروی از راه سیدالشهدا و اهداف والای عاشورای حسینی انسان را از ورود به راه‌های نادرست بازمی‎دارد از این رو ضروری است تا با سرمشق قرار دادن هدف والای آن حضرت در زندگی گام برداریم .