به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت : افتتاح پایگاه مقاومت بسیج شهید سلطان علی اشوغ در مرکزآموزش فنی وحرفه ای شهرستان کنارک

به مناسبت هفته بسیج پایگاه مقاومت بسیج شهید سلطان علی اشوغ توسط توسط فرمانده بسیج سپاه شهرستان کنارکدر مرکزآموزش فنی وحرفه ای این شهرستان افتتاح شد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ آقای معینی زاده رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کنارک با اعلام این خبر گفت : افتتاح پایگاه مقاومت بسیج شهید سلطان علی اشوغ با پیگیری و تلاش همکاران توسط آقای حق پرست فرمانده بسیج سپاه این شهرستان صورت گرفته که تقارن آن را با ایام هفته بسیج برای خدمت رسانی به مردم به فال نیک میگیریم .
معینی زاده افزود : با توجه به خدماتی که بسیج از ابتدای انقلاب برای مردم انجام داده است نیاز به روحیه و حرکت بسیجی وار امروز بیشتر از گذشته احساس می شود چرا که بسیج در همه زمینه ها به صورت تخصصی وارد شده و باید از این ظرفیتهای ایجاد شده توسط آن حداکثر استفاده را ببریم.
وی تصریح کرد : خدمت رسانی مطلوب به مردم مصداق بارز روحیه بسیجی است و افتتاح پایگاه بسیج در این مرکزکیفیت خدمت رسانی به مراجعین را بالا برده و نیز همکاران با روحیه بسیجی وظائف خودرا بهتر ازگذشته انجام خواهند داد.
معینی زاده اظهار امیدواری کرد با افتتاح این پایگاه محلی برای رفع مشکلات کارمندان و ارباب رجوع فراهم شود و کارمندان بسیجی این اداره راهگشای مشکلات مردم باشند .