بازدید فرماندار شهرستان زابل ازحوزه ارزشیابی ششمین مرحله‌ آزمون هماهنگ ،صنایع ساختمان و تفاهم نامه شهرستان زابل

فرماندار شهرستان زابل ازحوزه ارزشیابی ششمین مرحله‌ آزمون هماهنگ ،صنایع ساختمان و تفاهم نامه شهرستان زابل بازدید بعمل آورد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ محمود بامری رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان زابل با اعلام این خبر گفت : غلامرضا گنجی فرماندار شهرستان زابل از ششمین مرحله‌ آزمون هماهنگ ،صنایع ساختمان و تفاهم نامه این شهرستان بازدید کرد و دراین بازدید گزارش کاملی از فعالیت این حوزه توسط آ قای بامری رئیس مرکز ارائه شد .
گنجی ضمن مثبت ارزیابی کردن فعالیت های مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان زابل تصریح کرد : اهمیت آموزش های مهارتی در امر اشتغال برکسی پوشیده نیست و همه دستگاهها مکلفند تا همکاری لازم را با مرکز آموزشی شهرستان داشته باشند تا بتوان با یک قدرت و نیروی دسته جمعی، فرهنگ مهارت آموزی را در جامعه و خانواده ها نهادینه کرده و گام مثبتی در راستای اشتغال برداریم.
بامری نیز در این بازدید اظهار داشت : ارتقاء مهارت های فنی وحرفه ای و کسب و کار بازار محور – ارتقاء سطح مهارت فارغ التحصیلان دانشگاهی و دانشجویان – توانمندسازی مددجویان و زنان سرپرست خانوار ( به همراه خانواده معتادین بهبود یافته وکودکان کار) و مواردی از این دست از مهمترین اولویت های مهارت آموزی ما در مرکز است .
شایان ذکر است که تعداد شرکت کنندگان دراین مراحله ۹۳۶نفر معادل ۲۸درصد کل آمار استان بود درپایان بازدید آقای فرماندار از زحمات همکاران تقدیر و تشکر کرد.