سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اعلام کرد: فردا، کارت ورود به جلسه هفتمین مرحله آزمون های سنجش مهارت توزیع می شود

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اعلام کرد:
فردا، کارت ورود به جلسه هفتمین مرحله آزمون های سنجش مهارت توزیع می شود

 

کارت ورود به جلسه هفتمین مرحله آزمون های سنجش مهارت از فردا دهم دی ماه جاری توزیع  می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، توزیع کارت ورود به جلسه هفتمین مرحله آزمون های سراسری سنجش مهارت مراکز آموزش فنی و حرفه ای در بخش دولتی و خصوصی و آزمون متقاضیان صنعت ساختمان، بخش های صنایع دستی، فرش  و… در سال ۱۳۹۷ از ساعت ۸ صبح فردا دوشنبه، ۱۰ دی آغاز و تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه، ۱۲ دی ماه سال جاری ادامه می یابد.

بنا بر این گزارش، هفتمین مرحله آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنعت ساختمان، صنایع دستی، فرش و نان و غله و… و هفتمین مرحله آزمون سراسری سنجش مهارت سال ۱۳۹۷پایان دوره کارآموزان مراکز آموزش فنی و حرفه ای در بخش دولتی و خصوصی، روز جمعه چهاردهم دی ماه سال جاری برگزار می شود.

این گزارش در خصوص مراحل اجرای آزمون های سنجش مهارت می افزاید: هر آزمون شامل دو مرحله کتبی و عملی است که متقاضیان بخش های صنعت ساختمان، تفاهمنامه ها (صنایع دستی، فرش و نان و غله و…) که قبلاً در موعد مقرر برای شرکت در آزمون های مذکور ثبت نام کرده اند، باید از دهم تا دوازدهم دی ماه با مراجعه به سامانه http://advari.irantvto.ir با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده و یا با درج مشخصات فردی، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

همچنین متقاضیان شرکت در هفتمین مرحله آزمون سراسری سنجش مهارت در سال ۱۳۹۷ (کارآموزان بخش های دولتی و آموزشگاه های آزاد) که قبلاً برای شرکت در آزمون مورد نظر ثبت نام کرده اند، از دهم تا دوازدهم دی ماه سال جاری با مراجعه به سامانه http://azmoon.portaltvto.com  و درج شناسه پرداخت و شماره پرونده و یا با درج مشخصات فردی می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.

بر اساس این گزارش، داوطلبان پس از شرکت در آزمون کتبی و کسب نمره قبولی براساس برنامه زمانبندی اعلام شده از سوی ادارات سنجش استان ها برای شرکت در آزمون عملی باید به حوزه های تعیین شده مراجعه نمایند.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، درصورتی که متقاضیان با مشکلی مواجه شوند، می توانند با مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان محل سکونت خود تماس حاصل نمایند.