فرماندارشهرستان دلگان خبر داد : تخصیص مبلغ ۲۰میلیارد ریال برای احداث و تجهیز مرکز آموزش فنی و حرفه ای ویژه خواهران و راه اندازی خوابگاه شبانه روزی فنی و حرفه ای در شهرستان دلگان

فرماندار شهرستان دلگان در نشست با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان از تخصیص مبلغ ۲۰میلیارد ریال برای احداث و تجهیز مرکز آموزش فنی و حرفه ای ویژه خواهران و خوابگاه شبانه روزی فنی و حرفه ای در این شهرستان خبر داد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ خداداد اولیایی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان از برگزاری نشست صمیمی با مجتبی شجاعی فرماندار شهرستان دلگان در راستای تاثیر آموزشهای مهارتی در اشتغالزایی خبر داد .
فرماندار شهرستان دلگان در این نشست اظهار داشت : با توجه به تاثیر آموزشهای مهارتی در اشتغال برای تجهیز و راه اندازی مرکز آموزش فنی و حرفه ای ویژه خواهران و نیز راه اندازی خوابگاه شبانه روزی مبلغ ۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات فرمانداری تخصیص خواهیم داد.
مجتبی شجاعی افزود : توسعه فرهنگ مهارت آموزی موضوعی نیست که به تنهایی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای در استان بتواند آن را انجام دهد و همکاری تمامی مسئولین، آحاد جامعه و خانواده ها را می طلبد تا افراد را از همان سنین ابتدایی با فراگیری آموزش های مهارتی آشنایی پیدا نمایند.
اولیایی در این دیدار ضمن قدردانی از حمایت های بی دریغ فرماندار شهرستان دلگان نسبت به آموزش های مهارتی به بیان ماموریت های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور پرداخت و برای تجهیز کامل مرکزآموزش فنی و حرفه ای این شهرستان قول مساعد داد .