همزمان با دهه مبارک فجرصورت گرفت : دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان با خانواده شهید آبیاری

همزمان با ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان وبلوچستان و جمعی از همکاران با خانواده معظم شهید آبیاری از نزدیک دیدار و گفتگو نمودند .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ خداداد اولیایی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در دهه مبارک فجر به همراه مسئولین واحدهای حراست و بسیج اداره کل ، دفتر امور بانوان اداره کل ، رئیس مرکز خواهران زاهدان و دیگرهمکاران با حضور در منزل شهید آبیاری با خانواده این شهید بزرگوار دیدار و گفتگو کرد .
اولیایی اظهار داشت : این دیدارها در راستای پاسداشت جانفشانی ها و ازخودگذشتگی های شهدای جان بر کف سالهای دفاع مقدس است تا با روح پرفتوح آن بزرگواران که با مناعت طبع همواره دغدغه اسلام وانقلاب را داشتندتجدید بیعت کنیم .
وی تصریح کرد : استان سیستان و بلوچستان بیش از هر جای دیگر، مفتخر به داشتن ارزش اصیل شهید پروری است که نمونه ی آن را در کمتر جایی می توان یافت فرهنگ ایثار و شهادت ارزشی است که همواره در استان از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده است.
در پایان این دیدار مشکلات خانواده شهید مورد بررسی قرار گرفت و در پایان نیز با اهداء لوح یادبود از این خانواده تجلیل به عمل آمد.