پیام تسلیت مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان در حادثه تروریستی حمله به اتوبوس حامل پرسنل سپاه

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان حادثه تروریستی حمله به اتوبوس حامل پرسنل سپاه را به مردم شهیدپرور استان و خانواده های شهدا تسلیت گفت .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ خداداد اولیایی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با صدور پیامی حادثه تروریستی حمله به اتوبوس حامل پرسنل سپاه را به مردم شهیدپرور استان و خانواده های شهدا تسلیت گفت . در متن این پیام آمده است :
بسم ا…. الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
این اقدام جنایتکارانه عناصر کوردل در حمله تروریستی به اتوبوس حامل پرسنل سپاه را نشانه عجز، ناتوانی و حقارت دشمنان در برابر ملت شریف ایران است که بار دیگر خط باطل جهالت تکفیری را بیش از پیش نمایان ساخت.
شهادت تعدادی ازحافظان امنیت و پرسنل خدوم سپاه پاسداران دراین حادثه تلخ مهر تائید دیگری بر کارنامه سیاه وغیرانسانی تروریست ها و دشمنان نظام جمهوری اسلامی است و بی شک منجر به حفظ وحدت وهمدلی بیش از پیش مردم استان خواهد شد .
اینجانب به نمایندگی از مجموعه آموزش فنی و حرفه ای استان ضمن محکومیت واعلام انزجار از تروریست های خیانتکار و وطن فروش شهادت عزیزان هموطن دراستان را  تسلیت عرض نموده وضمن همدردی خانواده های محترم شهدای این عملیات تروریستی از خداوند متعال برای آنها صبر جمیل و برای ایران اسلامی عزت و اقتدار را مسئلت مینمایم .