مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ تکریم و رعایت حقوق ارباب رجوع از مهمترین ارکان هر اداره است

مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان سیستان و بلوچستان تکریم و رعایت حقوق ارباب رجوع را از مهمترین ارکان هر اداره عنوان کرد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ خداداد اولیایی مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان در تشریح این خبر گفت : ارتقا و حفظ کرامت مردم یکی از مهمترین اهداف نظام اداری است و در همین راستا ساز و کارهای لازم در ارائه خدمات مناسب و مؤثر به مردم تحت عنوان طرح تکریم مردم و رضایت ارباب رجوع در نظام اداری از اهمیت ویژه ای برخوردار است .
اولیایی افزود : ارتقاء فرآیند خدمت رسانی و حفظ کرامت مردم یکی از مهم‌ترین دغدغه های پرسنل و کارشناسان دستگاه های اجرایی است و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان با عنایت ویژه به این مورد، تکریم ارباب رجوع را سرلوحه امور قرار داده و همواره بر اجرای این مهم اهتمام ورزیده است.
وی تصریح کرد : طرح تکریم به عنوان یک راهکار مردم مدار در راستای ایجاد تحولات سازنده و مثبت در سازمانها و دستگاههای اجرایی با جدیت پی گیری گردددر همین راستا استقرار میز خدمت از جمله خدمات اداره کل در راستای تکریم ارباب رجوع است .
اولیایی ضمن تاکید بر ضرورت جلب رضایت ارباب رجوع مهم‌ترین شاخص‌ رضایتمندی ارباب رجوع را در وهله اول سرعت و کیفیت ارائه خدمات‌ عنوان کرد .