کسب رتبه دوم هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور توسط کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان

رتبه دوم هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور توسط کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان در رشته ترتیل کسب شد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ خداداداولیایی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در تشریح این خبرگفت : هفتمین دوره از مسابقات قران کارکنان سازمان با شرکت نفرات برتر مرحله استانی از سراسر کشور در مشهد برگزار شد و طی آن سرکار خانم آشوغ از همکاران واحد آزمون در رشته ترتیل موفق به کسب رتبه دوم این دوره از مسابقات شد .
اولیایی افزود : تیم اعزامی استان در رشته های اذان برادران ، قرائت و ترتیل برادران ، ترتیل خواهران ، مفاهیم برادران و مفاهیم خواهران با سایر استان ها به رقابت پرداخت و در رشته ترتیل موفق به کسب مقام دوم شد .
وی تصریح کرد : این مسابقات از بیست اسفند ماه آغاز شد و در بیست و دوم اسفند ماه با حضور ۱۹۶ رقابت کننده از سراسر کشور به پایان رسید .
اولیایی خاطر نشان کرد : هدف از برگزاری مسابقات قرآن ترویج فرهنگ اسلامی در کارکنان برای رشد روحیه تعامل و همگرایی است چرا که انس با قران در زندگی افراد چه در امور شخصی و چه در امور حرفه ای تأثیری بسزای دارد .