نشست مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان با مربیان

خداداد اولیایی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان نشست صمیمی را با مربیان برگزار کرد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ این نشست هم اندیشی با حضور خداداد اولیایی مدیر کل ، معاونین و روسای آموزش و آزمون برگزار شد و طی آن آموزشهای مهارتی به عنوان شاه راهی مطمئن برای دستیابی به اشتغال عنوان شد .
اولیایی در این نشست ضمن تبریک فرارسیدن ولادت حضرت علی (ع) و عید نوروز بیان داشت : مهمترین دغدغه دکتر پاکسرشت ریاست سازمان تلاش مربیان برای ایجاد انگیزه در افراد نسبت به فراگیری آموزشهای مهارتی باهدف احراز شغل است .
وی افزود : مراکز زاهدان در زمینه ارائه آموزشهای مهارتی باید الگو ساز باشند و این مهم تنها در گرو توانمندی مربیان است چرا که مربیان با کمک به درآمد زایی افراد از طریق راه اندازی چرخه تولید ، بازاریابی و فروش بستر ساز اشتغال پایدار هستند .
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان توجه به اثربخشی آموزش های فنی و حرفه ای در توسعه فرهنگ مهارتی در بین مردم را ارزشمند شمرد و اظهار داشت : میتوانیم با برگزاری آموزش های کیفی در راستای پاسخگویی به اهداف سازمان و نیاز اشتغال جامعه موفق تر عمل نماییم.
اولیایی ضمن تقدیر از زحمات مربیان در راستای توسعه مهارت آموزی در استان خاطر نشان کرد : مربیان مهمترین رکن در مراکز آموزش فنی و حرفه ای هستند که با انتقال دانش و مهارت به کارآموزان منجر به تحقق اهداف و رسالت اصلی سازمان در راستای توسعه اشتغال پایدار میشوند .
در این نشست مربیان به بیان مشکلات ، دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند و مدیر کل و معاونین برای رفع آنها راه حل هایی ارائه دادند .