دیدار عیدانه مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان با همکاران

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز با همکاران اداره کل و مراکز دیدار کرد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ خداداد اولیایی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در دیدار عیدانه با همکاران ضمن تبریک فرارسیدن سال ۹۸ اظهار داشت : در سال ۹۷ مشکلات مالی زیادی داشتیم و در کارگاه ها از لحاظ مواد مصرفی کمبودهای فراوانی وجود داشت اما با وجود مشکلات پیش رو از لحاظ عملکردی از تعهدات نیز فرا تر رفتیم .
اولیایی افزود : کیفیت بخشی به آموزشها و عبور از کمیت گرایی مهمترین برنامه ما در سال ۹۸ است چرا که با نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری به نام رونق تولید مسئولیتهای ما دوچندان خواهد شد .
وی تصریح کرد : اختصاصی شدن درآمدها در سال ۹۸ منجر به ارتقا کیفیت آموزشها خواهد شد و این مهم در گرو تدوین استاندارهای نوین و مورد نیازبازارکار بر اساس ظرفیت‌های مختلف در نقاط شهری و روستایی است .
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ضمن تقدیر و تشکر از صبوری همکاران برای عبور از مشکلات سال ۹۷ خواستار عزم آنها برای تحقق شعار سال ۹۸ که رونق تولید است شد .
اولیایی تربیت نیروی ماهر در سراسر استان را از جمله مهمترین برنامه های سال ۹۸عنوان کرد و گفت : با توجه به سرعت تغییرات در تکنولوژی و ضرورت به روز شدن منابع انسانی برای بهره‌برداری از امکانات، نیاز به ارایه آموزش برای ارتقاء مهارت بهره برداران از نیازهای اصلی است.
وی همچنین از همکاران برای راه اندازی اکیپ خدمات نوروزی در سال ۹۸ برای استقبال از میهمانان نوروزی استان در قالب طرح نوروز مهارتی تقدیر و تشکربعمل آورد .