نشست صمیمی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان با اعضای کانون انجمن های صنفی اموزشگاه های آزاد استان به مناسبت تبریک فرا رسیدن سال نو

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان با اعضای کانون انجمن های صنفی اموزشگاه های آزاد استان به مناسبت تبریک فرارسیدن سال نو نشست صمیمی را برگزار کرد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ خداداد اولیایی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در این نشست ضمن تبریک فرارسیدن سال نو اظهارداشت : باید استفاده از الگوهای ناکارآمد را کناربگذاریم و با شناسایی الگوهای نوین شغلی و تدوین استاندارد های آموزشی مناسب در مسیر اشتغال گام برداریم.
اولیایی از توسعه و تقویت آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای به عنوان یکی از اولویت های اصلی این اداره کل در راستای حمایت از بخش خصوصی نام برد و گفت : باید نگاه های بخش دولتی و خصوصی به یکدیگر در راستای تعامل و همکاری بیش از بیش تغییر کند .
وی تصریح کرد : بخش خصوصی باید بتواند با فراهم نمودن استاندارد های لازم زمینه حضور بیش از پیش و فعال خود در تمامی عرصه ها به خصوص حوزه مهارت آموزی را تقویت و تحکیم بخشد.