فنی و حرفه ای نیروی کار مورد نیاز پروژه های زیر بنایی طرح توسعه سواحل مکران را تربیت میکند

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان در نشست با فرماندار شهرستان چابهار از آمادگی این اداره کل برای تربیت نیروی کار مورد نیاز پروژه های زیر بنایی طرح توسعه سواحل مکران خبر داد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ خداداد اولیایی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در نشست هم اندیشی با رحمدل بامری اظهار داشت : رونق اشتغال در استان منوط به داشتن نیروی کار بومی مهارت آموخته است وتحقق این مهم به همت همکاران ما در مجموعه آموزش فنی و حرفه ای امکان پذیر است .
اولیایی با تشریح اقدامات فنی و حرفه ای در خصوص تلاش برای گسترش مهارت آموزی بیان داشت : استفاده بهینه از ظرفیت های آموزش های فنی و حرفه ای دستیابی به اشتغال را تسهیل میکند و رونق اشتغال توسعه استان در همه زمینه ها را در برخواهد داشت .
وی افزود : مجموعه آموزش فنی و حرفه ای استان قابلیت ها و ظرفیت های بالایی از نظر تجهیزات و مدرسان با تجربه دارد و آماده توسعه همکاری با سایردستگاه های اجرایی را دارد و امید است با گسترش و تعامل دو جانبه بتوان نقش موثری در تربیت نیروی انسانی در سطح استان ایفا کرد.
رحمدل بامری نیز در این نشست تصریح کرد : فرمانداری شهرستان چابهار به جد پیگیر طرح توسعه سواحل مکران است و تربیت نیروی کار ماهربومی برای بکارگیری درپروژه های پتروشیمی ، فولاد و راه آهن رسالت فنی و حرفه ای است .