انعقاد تفاهمنامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای سیستان وبلوچستان و بانک توسعه تعاون استان

تفاهمنامه اعطای تسهیلات اعتباری ارتقاء شاخص های توسعه اقتصادی از محل طرح تملک کمک های فنی و اعتباری بخش آموزش فنی و حرفه ای استان بن اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و مدیریت شعب بانک توسعه تعاون منعقد شد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ خداداد اولیایی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان با اعلام این خبر گفت : این تفاهمنامه در راستای اعطای تسهیلات کم بهره به بخش خصوصی (آموزشگاه های آزاد ) توسط بانک توسعه تعاون استان بین این اداره کل و مدیریت امور شعب بانک توسعه تعاون استان به امضا رسید .
اولیایی افزود : کمک به بخش خصوصی از محل کمک های فنی و اعتباری برای موضوعات ایجاد و ساخت فضای آموزشی ، تعمیر و بازسازی ، خرید و به روز رسانی تجهیزات وتامین سرمایه در گردش آموزشگاه های آزاد فعال سطح استان با هدف کیفی بخشی آموزش های مهارتی از مهمترین مفاد منعقد شده در این تفاهمنامه است .
وی تصریح کرد : بر اساس این تفاهمنامه مقرر شد موسسین آموزشگاه های آزاد درصد نرخ سود یارانه تسهیلات به میزان حداکثر که توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای از محل اعتبارات جذب شده قابل پرداخت است استفاده نمایند .