بیانیه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان به اقدام جاهلانه رییس جمهور آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

سپاه پر افتخار ایران اسلامی همواره مدافع اسلام، نظام جمهوری اسلامی ایران و عامل شکست توطئه‌ها و خواب‌های شوم دشمنان منطقه و جهان اسلام بوده و هست .
این اقدام ننگین دولت آمریکا تلاشی مذبوحانه نشان از ضعف، ناتوانی در پی شکستهای مکرر در منطقه و توسل به هر اقدام نابخردانه‌ای در اوج استیصال و بی آبرویی در میان جهانیان است .
پیروزیهای منطقه برای ملت ایران نتیجه مقاومت سپاه و سپاهیان بزرگ اسلام و فرماندهان و مدافعان حرم است که با تدبیر و پیش بینی دقیق مقام معظم رهبری، شکست تروریست ها، عاملان بی ثباتی منطقه و جهان و موسسان و حامیان تروریست هاو جریانات تکفیری بوده است.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یکی از ارکان مختلف نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران با پشتوانه مردمی به عنوان مدافع ارزش‌های اسلامی و حامی ملت انقلابی ایران از ابتدای پیروزی انقلاب همواره در خط مبارزه با جبهه استکباری حضوری موثر و پیشتازانه داشته که امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب در توصیف این خدمات فرمودند: «اگر سپاه نبود کشور هم نبود.»
بی شک این اقدام افراط گرایانه آمریکا در منطقه نتیجه مطلوبی برای آمریکا و شرکایش در بر نخواهد داشت و بر شجاعت و عزت سپاهیان خواهد افزود .