مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان دربازدید از مرکز سراوان : کارگاه های مهارت آموزی غیر فعال به همت همکاران در مرکز برای بهره برداری فعال سازی شود .

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان دربازدید از مرکز سراوان بر ضرورت فعال سازی کارگاه های مهارت آموزی غیر فعال دراین مرکز تاکید کرد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ خداداد اولیایی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با همراهی خلیقی رئیس مرکز علمی و کاربردی فنی و حرفه و رئیسی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سراوان از کارگاه ها و تجهیزات کارگاهی این مرکز بازدید کرد و خواستاراستفاده بهینه از ظرفیت های موجود برای اشاعه فرهنگ مهارت آموزی در شهرستان سراوان شد .
اولیایی در این بازدید اظهار داشت : توسعه آموزش های مهارتی در راستای حمایت از کالای ایرانی بستر ساز رونق اشتغال است چرا که بدون توجه به مهارت و حرفه آموزی دستیابی به اشتغال در همه عرصه‌ها با مشکل مواجه می‌شود .
وی تصریح کرد : با استفاده از تمام ظرفیت ها از جمله ظرفیت های کارگاهی از طریق گسترش طرح مهارت آموزی در دنیای واقعی میتوان در نهادینه کردن فرهنگ مهارت آموزی در بین افراد گام های موثری برداشت و این مهم راهگشای جوانان برای احراز شغل خواهد بود .