مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان گفت : اشاعه فرهنگ مهارت آموزی در بین طلاب استفاده از توان بالقوه آنها در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ مهارت آموزی را درپی خواهد داشت .

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در نشست با مدیر مرکز خدمات حوزهای علمیه استان گفت : اشاعه فرهنگ مهارت آموزی در بین طلاب استفاده از توان بالقوه آنها در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ مهارت آموزی را بدنبال دارد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ خداداد اولیایی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در نشست باحجت الاسلام ابراهیم انصاری مدیر مرکز خدمات حوزهای علمیه استان اظهار داشت : در این نشست مباحث مربوط به تقویت و توسعه همکاری های متقابل علمی آموزشی و افزایش مشارکت طرفین و ارتقای بهره‌وری و کیفیت تولیدات ملی همچنین ارتقاء صلاحیت‌های حرفه‌ای و توانمندسازی روحانیون و طلاب مشغول به تحصیل مطرح و بررسی شد .
اولیایی افزود : اداره کل آمادگی برگزاری دوره های مهارت آموزی در محل حوزه علمیه دارد و از گسترش همکاریها در سطوح بالا به گرمی استقبال میکند چرا که حوزه علمیه می تواند تریبونی برای تبیین جایگاه مهارت آموزی و ضرورت فراگیری مهارتها برای رفع بیکاری باشد .
حجت الاسلام ابراهیم انصاری مدیرمرکز خدمات حوزه علمیه استان نیز در این نشست بیان داشت : از سال گذشته مهارت آموزی در رشته های طراحی دوخت و پرورش جوجه بومی را در دستور کار قرار دادیم اما کافی نیست و خواستاربرگزاری دوره های متنوع تر هستیم .