تقدیر استاندار سیستان و بلوچستان از مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان

استاندار سیستان وبلوچستان از مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان به پاس خدمات اداره متبوع در حوزه توانمندسازی معتادین بهبود یافته و ارائه خدمات ویزه به آنها تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان سیستان وبلوچستان : احمد علی موهبتی استاندار سیستان وبلوچستان و رئیس شورای مبارزه با مواد مخدر در همایش ملی روز سالروز مبارزه با مواد مخدر که با حضور فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی برگذار شد از مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان در راستای مهارت آموزی به معتادین بهبود یافته و ارائه خدمات ویزه به آنها ،تقدیر کرد.
در متن این لوح خطاب به خداداد اولیائی مدیر کل فنی و حرفه ای استان آمده است:”
امروز روز جمهوری اسلامی ایران کارنامه درخشانی در زمینه مبارزه با مواد مخدر و پدیده شوم اعتیاد در جهان و این مهم مدیون زحمات همه تلاشگران مبارزی است که با تلاشی مضاعف و احساس مسئولیت اجتماعی ،سهم عمده در مهار این بلای خانمان سوز دارند .
بدینوسیله از زحمات ارزنده وتلاش های صادقانه جنابعالی تقدیر وتشکر میگرددو از درگاه ایزد منان توفیقات روز افزون جنابعالی را در تداوم این جهاد بزرگ وظیفه مقدس در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ،منویات رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی و سیاست های دولت تدبیر و امید مسئلت می نماید .
احمد علی موهبتی
استاندار ورئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سیستان وبلوچستان