مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان خبر داد : برگزاری نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سیستان و بلوچستان با حضور معاون استاندار

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان از برگزاری نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور زینی وند معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خبر داد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ زینی وند در این نشست با اشاره به گستردگی خدمات ارائه شده توسط دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان ها گفت: این دستگاه ها بخش عمده ای از خدمات قشر نیازمند و آسیب پذیر جامعه در حوزه های مختلف را پوشش می دهند .
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار افزود : اگر محدودیت هایی در بخش نیروی انسانی این دستگاه ها وجود دارد نباید خدمات دهی به جامعه هدف را تحت تاثیر قرار دهد بلکه چابک سازی و تحول ساختار اداری باید مورد توجه قرار گیرد.
زینی وند با اشاره به تدوین بسته پیشنهادی شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برای بهبود مسائل و مشکلات این حوزه توسط این شورا گفت: طی یک هفته آینده می بایست پیشنهادات و راهکارهای لازم تنظیم و در نشست با استاندار سیستان و بلوچستان برای طرح در شورای معاونین وزارت متبوع نهایی شود.
وی همچنین گفت: در همایش آتی فرمانداران استان این آمادگی وجود دارد تا اعضای شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه اجتماعی مسائل و موضوعات حوزه های مختلف را رو در رو با نمایندگان عالی دولت در شهرستان ها بررسی کنند.
مهرداد جهاندیده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هم در این نشست گفت: دستگاه های زیر مجموعه وزارت متبوع در استان با وجود محدودیت هایی که بخصوص در بخش نیروی انسانی دارند، با تمام توان خدمت رسانی به شهروندان را انجام می دهند.
مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان نیز در این نشست به ارائه گزارش عملکرد از اداره متبوع پرداخت .
اولیایی اظهار داشت : مشکلات و موانع بسیاری بر سر راه توسعه مهارت آموزی در استان وجود دارد که مهمترین آنها کمبودنیروی انسانی و منابع مالی است ودر راستای مرتفع سازی آنها نیازمند حمایت دستگاه های زیربط هستیم .