بازدید  نماینده مردم شهرستان زاهدان در مجلس شورای اسلامی از مرکز اموزش فنی و حرفه ای و خانه مهارت در حاشیه شهر این شهرستان

درراستای بزرگداشت هفته ملی مهارت نماینده مردم شهرستان زاهدان در مجلس شورای اسلامی از مرکز اموزش فنی و حرفه ای و خانه مهارت در حاشیه شهر این شهرستان بازدید بعمل آورد  .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ خداداد اولیائی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان از بازدید آقایان علیم یارمحمدی  نماینده شهرستان زاهدان  در مجلس شورای اسلامی ، در هفته ملی مهارت خبر داد ..
اولیائی افزود : تجهیزات و کارگاه‌های مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان زاهدان  از توانمندی و ظرفیت بالایی برخوردار است و از تمامی اقشار به ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی، دانش‌آموزان، صاحبان و شاغلان در صنایع و صنوف دعوت می‌کنیم تا از این مراکز بازدید کنند و با حرفه‌ها، امکانات و تجهیزات آشنا شوند .
نماینده مردم شهرستان زاهدان  در مجلس شورای اسلامی نیز در این بازدیدخاطرنشان کرد: باید تمامی مدیران کل دستگاه های اجرایی با آموزش های مهارتی هم سو شوند و در یک راستا برای اشتغال جوانان قدم برداشت

علیم یارمحمدی  اظهارداشت : همچنین از طریق راه اندازی بازارچه های اشتغال یا ارتباط فروشنده با خریدار باعث میشود تا  زمینه آشنایی عموم با آموزشهای مهارتی و نیز بازار فروش محصولات را فراهم کرد .

وی علاوه بر بازدید از نزدیک با کارآموزان صحبت نمود و مشکلات آنها را در اولویت قرار داد .

یارمحمدی پس از پایان بازدید به همراه مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان با حضور در دفتر دفتر مدیرکل اداره راه و شهرسازی و اداره کل امور اتباع خارجه و مهاجرین  ، به بررسی و حل مشکلات ارتباطی فنی وحرفه ای با این ادارات پرداخت.