بازدید نماینده مردم شهرستان ایرانشهر از مراکز آموزش فنی و حرفه ایی این شهرستان

نماینده مردم شهرستان ایرانشهر دکتر محمدنعیم امینی فرد از مراکز آموزش فنی و حرفه ایی این شهرستان بازدید بعمل آورد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ کاظم پاستدار رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای ایرانشهر در تشریح این خبر گفت : محمد نعیم امینی فرد نماینده مردم شهرستان ایرانشهر با هدف بررسی امکانات و تجهیزات کارگاهی مرکز ایرانشهر از این مرکز بازدید بعمل آورد .
نماینده مردم ایرانشهردر مجلس شورای اسلامی در این بازدید بر ارتقاء و افزایش تجهیزات کارگاههای جدید با توجه به نیاز منطقه از جمله راه اندازی کارگاه پتروشیمی و راه آهن و تامین نیروی کار پتروشیمی ایرانشهر تاکید کرد . پیگیری کارآموزان مهارت دیده بعداز اتمام دوره ؛جذب در بازار کار و بالا بردن کیفت آموزش
امینی فرد همچنین خواستارتجهیز بیشترخوابگاه شبانه روزی با توجه به وسعت منطقه شد و اظهار داشت : با توجه به وجود بیکاری ، روی آوردن مردم به سمت مهارت آموزی ، آموزش مهارت ها در روستاها و حاشیه شهرها اشتغال پایدار را دربردارد .
وی اظهار داشت : باید سعی بر ابن باشد که زمینه مهارت آموزی دانشجویان در دانشگاهها و مراکز آموزش فنی و حرفه ایی فراهم شود چرا که دانشجویان در آینده میتوانند پس از فارغ التحصیلی با داشتن مهارت جذب بازار کار شوند و اکتفا کردن به مدرک تحصیلی بدون مهارت بیکاری را در پی خواهد داشت .
کاظم پاستدار رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان ایرانشهر دراین بازدید گزارشی از عملکرد مرکز آموزش فنی و حرفه ای متبوع ارائه نمود .