پیام تبریک مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان به مناسبت روزکارمند

خداداد اولیائی  مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با صدور پیامی فرا رسیدن روز کارمند را به کارمندان پرتلاش مجموعه آموزش فنی و حرفه ای استان تبریک گفت .
به گزارش روابط عمومی اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ در متن آن پیام آمده است :
بسمه تعالی
شایسته است کارکنان نظام اسلامی، به زیور تقوا آراسته باشند. به تعبیرامیرمؤمنان علی علیه السلام ، «تقوا چونان مرکب های فرمانبرداری است که سواران خود را عنان بر دست، وارد بهشت جاویدان می کند. آن چه بر اساس تقوا پایه گذاری شود، نابود نگردد و کشت زاری که با تقوا آبیاری شود، تشنگی ندارد». کارمندان نیز با داشتن تقوا می توانند خود را از ارتکاب هرگونه نافرمانی، سستی و تنبلی، اسرافکاری، حیف و میل بیت المال، و از بین بردن حق دیگران مصون نگاه دارند.
تلاش خالصانه و صادقانه همکاران تلاشگر مجموعه آموزش فنی و حرفه ای استان ، آینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است و ثمره تلاش و کوشش شما عزیزان درخت امیدی است که به بار می نشیند و نوید بخش آینده ای پرنشاط و زیبا برای جوانان استان است. درود بر همت بلند‌تان.
بدینوسیله ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان، رجایی و باهنر و تبریک روز کارمند به خدمتگزاران ایران اسلامی ، از زحمات و تلاشهای بیدریغ کارکنان محترم اداره کل و مراکز آموزش فنی و حرفه ای در سراسر استان صمیمانه تقدیر و تشکر نموده، توفیق و سلامتی شما را از درگاه ایزد منان مسألت می‌نمایم .

خداداد اولیائی ۹۸/۶/۴